توجه توجه : در صورتی که قصد استفاده از سایت قدیمی را دارید روی دکمه روبه رو کلیک کنید و برای انتقال اعتبار به پشتیبانی پیامک دهید
ورود به سایت قدیمی

برای ثبت سفارش، ابتدا باید در سایت ثبت نام کنید. پس از ثبت نام، وارد حساب کاربری خود شده و کیف پول خود را به میزان مورد نیاز شارژ کنید. سپس به قسمت ثبت سفارش بروید و سفارش خود را ثبت کنید.

وقتی شما سفارشی را ثبت می کنید، سایت به مدت 5 دقیقه شروع به پردازش آن نمیکند تا شما فرصت لغو کردن سفارش را در آن 5 دقیقه داشته باشید. در این مدت، شما می توانید به قسمت لیست سفارشات بروید و با کلیک کردن بر روی آیکون لغو یا ارسال نهایی سفارش، سفارش خود را لغو کنید یا آن را نهایی کنید. اما اگر این کار را نکنید، سایت پس از 5 دقیقه سفارش را به صورت خودکار نهایی می کند و امکان لغو آن وجود ندارد.

پس از ثبت سفارش، در صورت اینکه سرویسی که خریداری کرده‌اید دارای جبران ریزش باشد، بعد از گذشت ۲۴ ساعت، می‌توانید وارد قسمت لیست سفارشات خود شده و روی آیکون جبران ریزش سفارش مربوطه کلیک کنید تا درخواست جبران ریزش ثبت شود. دکمه جبران ریزش بعد از گذشت هر ۲۴ ساعت یکبار فعال می‌شود.

جبران ریزش چگونه کار میکنند ؟

 

جبران ریزش در واقع برای تعدیل تفاوت بین تعداد استارت (فالورهای اولیه) و تعداد تکمیل (فالورهای فعلی) استفاده می‌شوند. این سرویس‌ها به صورت استاندارد در تمام پنل‌های ایرانی و خارجی مورد استفاده قرار می‌گیرند و تفاوتی بین آنها نیست، بنابراین برای پیج‌های اینستاگرام یا هر سرویس دیگری قابل استفاده هستند.

 

جبران ریزش فقط در محدوده تعداد استارت و تعداد تکمیل عمل می‌کند. به عنوان مثال، فرض کنید تعداد استارت پیج شما 1000 فالور است و شما 2000 فالور سفارش می‌دهید. در نتیجه، تعداد تکمیل پیج شما 3000 خواهد بود.

 

دکمه جبران ریزش فقط زمانی فعال می‌شود که تعداد فالورهای شما بین 1000 و 3000 باشد. اگر پیج شما بیشتر از 3000 فالور داشته باشد، به این معنی است که ریزشی نداشته‌اید و دکمه جبران ریزش کار نمی‌کند. و اگر پیج شما کمتر از 1000 فالور داشته باشد، به این معنی است که فالورهای قبلی پیج شما ریزش کرده‌اند و تعداد فالورها کمتر از تعداد استارت سفارش است. در این صورت جبران ریزش انجام نخواهد شد.

هنگامی که شما یک سرویس را برای انجام سفارش انتخاب می‌کنید، می‌توانید در قسمت توضیحات آن، زمان تقریبی اجرای آن سرویس را مشاهده کنید. این زمان تقریبی می‌تواند به صورت ساعت یا دقیقه در نظر گرفته شود و به شما نشان می‌دهد که سرویس انتخابی به چه میزان زمان احتیاج دارد تا انجام شود. با این حال، برخی از سرویس‌های سریع‌تر هم در دسترس هستند که در توضیحات آنها این موضوع بیان شده است.
بعضی از سرویس‌ها، به دلیل مشکلات فنی یا دیگر عوامل ممکن است هنوز زمان مناسب برای انجام آنها توسط سایت مشخص نشده باشد. در این حالت، زمان اجرای سرویس هنگام ثبت سفارش از طریق سیستم به شما نشان داده می‌شود. لذا برای داشتن اطلاعات دقیق‌تر در مورد سرعت اجرای سرویس، بهتر است قبل از ثبت سفارش، دقت کافی به توضیحات هر سرویس داشته باشید.

اگر شما میخواهید استفاده از کد تخفیف خود را به روشی سریع و آسان انجام دهید، باید ابتدا به قسمت افزایش اعتبار بروید که در منوی سایت موجود است. در این قسمت، شما میتوانید مقدار تومانی که میخواهید شارژ کنید، وارد کنید. سپس برای بهره‌مندی از تخفیف‌ها، باید روی قسمت تخفیف کلیک کنید و کد خود را وارد کنید. سپس باید یک درگاه پرداخت انتخاب کنید و مبلغ شارژ را پرداخت کنید. با توجه به اینکه این روش بسیار ساده و آسان است، بنابراین شما میتوانید به راحتی با استفاده از کد تخفیف شارژ اکانت خود را افزایش دهید.

اگه قصد انتقال اعتبار خود را دارید میتوانید ایمیلتون تو سایت قدیمی و شماره تلفنتون که تو سایت جدید هست برای شماره مدیریت به 09170235667 پیامک کنید و در خواست انتقال اعتبار سایت دهید

شما میتوانید به بخش خرید شماره مجازی بروید سپس اعبتار خود را افزایش دهید و سرویس و شماره خود را انتخاب کنید و روی شماره مورد نظر کلیک کنید تا شماره را دریافت کنید سپس شماره را وارد سایت یا نرم افزاری که انتخاب کردین کنید و سپس به قسمت خرید شماره مجازی بیاید و اونجا منتظر دریافت کد می مونید وقتی کد دریافت شد کد را وارد نرم افزار یا سایت مورد نظر کنید و وارد شوید اگه در بخش خرید شماره مجازی کد دریافت نکردین یا از خرید شماره منصرف شدین میتونید قبل از پایان زمان شماره معکوس که می بینید رو لعو و کسنل کردن بزنید با اینکار هیچ مبلغی از شما کسر نمیشود و شماره لغو میشود اگه موقع کلیک روی شماره خطا زد که در حال حاظر امکان دریافت این شماره وجود ندارد فوری به 09170235667 پیامک دهید تا مشکل رو فوری حل کند چون این خطا مربوط به شارژ نبودن سرور شماره دهی می باشد و باید شارژ شود توسط مدیریت

توجه توجه : در تلگرام وارد کانال @ArzoonserviceUpdate شوید تا از تغییرات سرویس ها مثل تغییر قیمت ها یا فعال یا غیر فعال شدن سرویس ها مطلع شوید همچنین برای دریافت اعلامیه های تغییر سفارشات شما در پنل میتونید به قسمت ویرایش پروفایل بروید و پایین ترین گزینه که نوشته شناسه در تلگرام طبق راهنماش جلو بروید تا در ربات تلگرامی تمام تغییرات سفارشات خود را مشاهده کنید

برای احراز هویت بعد از وارد شدن به اکنت خود روی ویرایش پروفایل بزنید و بخش های مرتبط با احراز هویت را تکمیل کنید

 
 

 

 

اعلان ها
اطلاعیه جدیدی وجود ندارد